Zrobotyzowana
paletyzacja.
Od teraz paletyzacja może stać się przewagą firmy.
Zatrzymaj rosnące koszty pracy ludzkiej, zwiększaj wydajność, elastyczność i powtarzalność procesu paletyzacji, efektywniej wykorzystaj potencjał pracowników i zadbaj o ich zdrowie.

OFERTA
Paletyzacja w praktyce
Zrobotyzowana paletyzacja to proces układania gotowych wyrobów na palecie do transportu, który oszczędza pieniądze, czas i błędy ludzkie.

Dostarczanie produktu do celi robota (transport i pickpoint)
WYPEŁNIACZ
Dostarczanie palety do celi robota (magazyn palet i system transportu)
WYPEŁNIACZ
Robot wyposażony w chwytak
WYPEŁNIACZ
Odbiór ułożonego produktu (system transportu)
WYPEŁNIACZ
Owijarka
WYPEŁNIACZ
Sztaplarka
WYPEŁNIACZ
Etykieciarka
WYPEŁNIACZ
Robot dzięki swojej elastyczności oraz wielofunkcyjności pozwala na szybką adaptację do zmian wymuszonych przez trendy rynkowe, umożliwiając płynne zachowanie ciągłości produkcji.
Paletyzujemy opakowania o różnych formatach i wymiarach:

Kartony

Worki

Zgrzewki i pakiety

Butelki

Puszki
REALIZACJE
Zobacz przykłady
Od pierwszej rozmowy aż do wdrożenia i serwisu, zawsze wiesz, że instalacja jest w dobrych rękach.
OPINIE
Co mówią o nas nasi klienci
“Dzięki wykorzystaniu w projekcie technologii VR oraz laserowego odwzorowania przestrzeni, już we wstępnej fazie projektowej mogliśmy przekonać się nie tylko, że zmieścimy system na planowanej powierzchni, ale że osiągniemy również akceptowalny poziom ergonomii związany z dalszą eksploatacją i serwisem.”
Jacek LicznerskiCPP, menedżer projektu
FAQ
Na wszystkie pytania odpowiedź brzmi

Czy zamawiając u Was system otrzymamy w pełni kompleksowe rozwiązanie?
Tak. Domyślnie przygotowujemy koncepcję i wycenę rozwiązania kompleksowego. Jesteśmy jednak elastyczni i otwarci na indywidualne potrzeby Klienta, np. adaptację i wykorzystanie istniejącego parku maszyn.
Czy możecie przygotować prostą ofertę i wycenę bez szczegółowej koncepcji opisanej w zapytaniu?
Tak. Przy mniejszych i prostszych systemach zazwyczaj wystarcza wizja lokalna oraz ankieta. Na podstawie tak zebranych danych jesteśmy w stanie przygotować ogólną koncepcję oraz jej wycenę. W przypadku większych i bardziej skomplikowanych systemów, koncepcja jest jednak niezbędna – możemy otrzymać ją od Klienta lub odpłatnie wykonać sami. Tak opracowane materiały, mogą posłużyć jako dane ułatwiające proces zbierania i porównywania ofert.
Czy stosujecie narzędzia, dzięki którym można wyeliminować część błędów jeszcze przed etapem wdrożenia?
Tak. Co prawda błędów nie da się uniknąć, ale można skutecznie eliminować ich ilość. Zależnie od potrzeb stosujemy różne narzędzia i techniki modelowania, które dają najlepszą kontrolę nad procesem. Często sięgamy po skanowanie 3D, by jak najefektywniej wykorzystać dostępny obszar. Korzystamy też z technologii VR, która pozwala nam oraz Klientowi na lepsze zrozumienie i pełen, dosłownie wielowymiarowy wgląd w każdy szczegół projektowanego systemu.
Czy jesteście w stanie dostosować się do standardu Klienta?
Tak. Jeśli Klient posiada swój standard, możemy się dostosować i przygotować dopasowaną realizację. Możemy też, jeśli są takie potrzeby i możliwości, zarekomendować rozwiązanie, które według nas sprawdzi się w danym obszarze najlepiej.
Czy działacie również globalnie, poza Polską?
Tak. Mamy wdrożenia na trzech kontynentach: w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji.
Czy macie zaufanych partnerów, z którymi współdziałacie przy projekcie i wdrożeniu?
Tak. Od 2018 roku ściśle współpracujemy z niemiecką firmą wwt Technologie GmbH & Co. KG. W przypadku wspólnych realizacji Inlader dostarcza kompleksowo system sterowania wraz z instalacją AKPiA, natomiast wwt Technologie kompleksowo część mechaniczną.
WSPÓŁPRACA
Od rozmowy do sukcesu
Dysponujemy wszelkimi zasobami niezbędnymi do skutecznego wdrożenia
– od projektu po niezawodny serwis. Nasi ludzie to teraz Twoi ludzie.

KONTAKT
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.
Błażej Kempiński
Dział Robotyki
