OFERTA INLADER

Świetna praca dla świetnego projektanta.

Będziesz robił ciekaweważne rzeczy, a my postaramy się stworzyć Ci idealne warunki do rozwoju.

Zadania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej AKPiA
  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań
  • wprowadzanie zmian oraz modernizacja istniejących projektów
  • rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami
  • nadzór nad wdrażaniem nowych projektów u klienta

Wymagania

Potrzebne kompetencje to:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, robotyka, elektrotechnika lub elektronika
  • znajomość oprogramowania CAD
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • kreatywność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy na obiektach w kraju i za granicą

Oferta

Możesz liczyć na:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • dobrą atmosferę
  • ciekawe, dające możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności zadania
  • przejrzystą ścieżkę kariery w dynamicznie rosnącej firmie

Dla nas to oczywiste: wspólny rozwój to wspólne korzyści. Zapraszamy do drużyny!

kadry@inlader.pl